Yiyecekler ve farklı lezzetlerle dolu dünyama hoş geldiniz. Artık zamanı gelmişti. Mutfak kültürüne dair yıllardır biriktirdiklerimi bu ortam aracılığıyla sizlerle paylaşmak için karşınızdayım. Buradaki tariflerin bazılarını kendim geliştirdim bazılarını ise başka aşçılar, şefler ya da ailemden öğrendim. Mutfakta yıllardır süren, bitmek bilmeyen deneyimlerimin bir derlemesi diyebiliriz.  Hepsi denenmiş, beğenilmiş, evimizde pişen yemeklerin tarifleridir.

Değişken ve son derece dinamik olan mutfak maceralarında lezzetli yolculuklara birlikte yelken açmak umuduyla…

WELCOME!

Welcome to my realm of culinary experiences full of various foods and diverse flavors.  It was about time I started a food blog! I have accumulated a tremendous amount of culinary knowledge throughout the years and from now on I will try to share all of it with you through this web site. You will find here various recipes, some of which I have developed personally and some which I have learned from other cooks, chefs, friends or family members. I may as well call it a compilation of my never-ending culinary journey. All recipes have been tried and tested in my home kitchen.

I truly anticipate to embark on luscious culinary adventures with anyone and everyone who wishes to join me…

Comments (5)

 • Inci

  Hi 🙂

  • İnci Berna Kalınyazgan

   Merhaba sevgili adaşım, hoşgeldiniz 😀

 • ilknur

  Merhaba 🙂 ben de bir blog açma niyetindeyim ama ilk iş tabi kaliteli blogları takip etmek iyice pismek. Benim icin yararlı olacağını düşünüyorum bloğunun :))

 • Çağla

  Sevvgili İnci bugün bu kadar işinin arasında beni kırmayıp geldiğin için öncelikle teşekkür ederim ben de sayende bloğunla tanıştım emeğine sağlık tüm tariflerin birbirinden lezzetli görünüyor bundan böyle takipteyim?Ellerine sağlık canım sevgiler

  • İnci Berna Kalınyazgan

   Sevgili Çağla, blogumu ziyaret edebildiğine çok sevindim 🙂 Bu tempodan uzaklaşıp sen ve diğer annelerle hoşça vakit geçirmek bana çok iyi geldi. Bu tatlı kaçamak için ben teşekkür ederim ve mutlaka tekrarını da yapalım derim 😉 Mutfak ve yemek tutkumu paylaşacak senin gibi bir arkadaş daha edindiğim için de ayrıca çok mutluyum. Sevgiyle…

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

- Shopping List
x